Torebka to nieodłączny element codziennego stroju każdej kobiety. Nosimy w niej wszystkie potrzebne przedmioty, spełnia więc bardzo ważną, użytkową funkcję. Oprócz tego, można nią również podkreślić naszą stylizację, a czasami torebka stanowi jej główny element. To dlatego większość z nas posiada przynajmniej kilka torebek w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Latem 2019 możemy uzupełnić naszą kolekcję, gdyż wybór modnych w tym roku torebek jest bardzo duży i każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Torebki damskie na lato 2019

Tego lata wciąż modna jest klasyka, a więc małe lub duże, czarne, skórzane torebki, które stanowią bardzo uniwersalny dodatek. Te klasyczne modele są również dostępne w kolorze białym, gdyż biel jest bardzo modna w tym sezonie. Białą torebkę możemy więc połączyć z innymi dodatkami w tym odcieniu. Jeśli wolimy żywsze kolory lub wzory, to do wyboru mamy również czerwone torebki. W tym kolorze powinnyśmy wybrać dużą, workowatą torebkę damską z miękkiego materiału. Jeśli mamy ochotę na odrobinę szaleństwa w naszej stylizacji, to warto rozejrzeć się za torebkami w zwierzęce wzory. Bezpiecznie jest je połączyć ze stonowanymi akcesoriami i ubraniami. Wielbicielki oryginalnych kształtów na pewno ucieszą się z mody na okrągłe torebki, gdyż nie są one często dostępne. Powinny być wykonane ze sztywnych materiałów, w walcowatej lub kuferkowej formie.

Jakie trendy królują tegorocznego lata?

Latem na pewno częściej nosimy luźne stylizacje, zwiewne sukienki lub krótkie spodnie, a do nich na pewno będą pasować plecione torebki. Duże rozmiary i piaskowy kolor sprawiają, że sprawdzą się nie tylko w mieście, ale również na plaży. A jeśli plecionka lub rafia to nie są nasze ulubione materiały, to możemy również wybrać skórzaną torbę shopper w rozmiarze XXL, która sprawdzi się nawet podczas wakacyjnych podróży. W tym roku modne są przeciwieństwa, np. czerń i biel kontra zwierzęce wzory, dlatego oprócz bardzo dużych torebek XXL, trendy są też torebki mini, w których zmieścimy ledwie telefon. O ile nie będzie zbyt duży.