Tyle ile par butów na półkach, tyle różnych cen. Panie często nie wiedzą do końca, czy lepiej kupować kilka tańszych modeli (i tym samym mieć więcej par butów), czy też lepiej zdecydować się na jeden porządny zestaw obuwia od projektanta?

Tańsze modele


Modne obuwie damskie można już kupić praktycznie wszędzie. Znane sieciówki, centra handlowe, butiki stacjonarne oraz sklepy internetowe prześcigają się w sprzedaży różnorodnego asortymentu dla kobiet. I co ciekawe, można tam znaleźć buty damskie w dość korzystnych cenach. Balerinki można kupić już raptem od około 30 do 60 zł, czółenka od 100 do 200 zł, z kolei koturny to zakup za około 150 zł. Wiele pań stawia na cenę, niekoniecznie na jakość. I to duży błąd, gdyż słabe jakościowo obuwie posłuży im zdecydowanie krócej. A nawet w sieciówkach, czy innych zwykłych sklepach można znaleźć stylowe buty dla kobiet w tak niskich cenach jak te prezentowane wyżej. Warto jednak postawić na klasyczne, uniwersalne modele wykonane np. ze skóry ekologicznej. Takie buty posłużą zdecydowanie dłużej ich właścicielce.

Buty od światowych marek


Niektóre panie kupują buty tylko i wyłącznie od światowych, drogich marek. Te buty, których ceny rozpoczynają się zazwyczaj od 1500 zł wzwyż powinny charakteryzować się super jakością i nienagannym wykonaniem. Czy tak jest w rzeczywistości? Owszem, zazwyczaj te modele są bardzo ekstrawaganckie, oryginalne i mają nowoczesny design, jednak ich jakość jest różna. Kupując bardzo drogie buty również należy dokładnie sprawdzić z czego są wykonane oraz zwrócić uwagę na ich wykończenie. Zdarza się bowiem, że te sławne modele nadają się tylko do chodzenia w nich po czerwonym dywanie (czyli na około 10-15 minut). Na co dzień zdecydowanie nie są polecane! Bogatą ofertę obuwia damskiego na zimę oferuje sklep internetowy DeeZee.pl, warto jednak zaznaczyć, że marka weszła również na rynek ukraiński i zakupów można dokonać również tutaj: https://deezee.com.ua